Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de internet si telefonie: contract pe 24 de luni 1 EUR = 4.779 RON 1 pachet Digi Net Business Acces internet 1000 mbps - 15 eur x 4.779 ron = 71.69 ron + tva 1 IP suplimentar = 4.78 ron + tva 1 pachet Digi Mobil Optim 2 - 1.68 eur x 4.779 ron = 8.03 ron + tva 2 pachete Digi Mobil Business Nelimitat - 3.3 eur x 4.779 ron = 15.77 ron + tva (total 2 pachete = 31.54 ron+tva) 1 pachet Digitel Conect 5 - 5 eur x 4.779 ron = 23.89 ron +tva 1 pachet DigiNET Business MPLS Layer 2 5 mbps - 25 eur x 4.779 ron + tva = 119.47 ron+ tva Total = 259.4 ron + tv
- Număr anunț
- DA24891608
- Autoritate contractantă
- ORASUL VLAHITA (CUI 4245224)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64211000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.225,60 RON
- Valoare atribuită
- 6.225,60 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.