Atribuită Cumpărare directă

Cutie x 1 seringă preumplută x 1 ml suspensie injectabilă și 1 ac (3 ani)GLAXOSMITHKLI NE BIOLOGICALS SA - BELGIA

Număr anunț
DA24878391
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,23 RON
Valoare atribuită
130,23 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,23 RON

din 130,23 RON estimat