Atribuită Cumpărare directă

n conformitate cu Ord.MS nr. 1226/2012 pentru aprobarea Normelor tehnice privind gestionarea deseurilor rezultate din activitati medicale, publicat in Monitorul Oficial nr 855 din data de 18.12.2012. PRETURI PRODUCATOR! - Folie de polietilena de joasa (LDPE) sau inalta densitate (HDPE); - Culoare galben; - Termosudura dubla, continuua; - Dimensiuni (lxLxg)mm. 450x500x0,050 - Imprimati cu pictograma "Pericol biologic",In conformitate cu Ord.MS nr. 1226/2012 pentru aprobarea Normelor tehnice privind gestionarea deseurilor rezultate din activitati medicale; PRET DE PRODUCATOR!!! - Folie de polietilena de joasa (LDPE) sau inalta densitate (HDPE); - Culoare galben; - Termosudura dubla, continuua; - Dimensiuni (lxLxg)mm. 750X1200X0,05mm - Imprimati cu pictograma "Pericol biologic".

Număr anunț
DA24908186
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404 RON
Valoare atribuită
404 RON
Data publicării
26.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404 RON

din 404 RON estimat