Atribuită
Cumpărare directă
TIX 500 GR, DETERGENT LICHID UNIVERSAL BIDON 5L, DETARTRANT 1L, CILLIT BANG 750ML UNIVERSAL PULVERIZATOR, SAPUN LICHID CORAL 400ML CU POMPITA, PERIE PT STICLE, SERVETELE DE MASA ALBE 33*33 (20BUC) 3STR, PRONTO LEMN CURAT 750ML, MOP FIR BUMBAC 250GR, BURETI INOX VASE SPIRALA, HARTIE IGIENICA 2STR 10ROLE ALBA EL CAPITAN, PROSOP ROLA HARTIE ALBA STRAT DUBLU, SERVETELE DE MASA ALBE 100B 25*25CM, PRONTO ANTIPRAF SPRAY MOBILA(albastru), SAVO ANTIMUCEGAI 500 ML, FAIRY DETERGENT LICHID PT. VASE 800ML, MANUSI MENAJ CAUCIUC, CLOR 4 L SANO,
- Număr anunț
- DA24897930
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- GABROS PROD SRL (CUI 25151912)
- Cod CPV
- 39800000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.937,78 RON
- Valoare atribuită
- 1.937,78 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.