Atribuită Cumpărare directă

Transport camion 22 to pe ruta Craiova -Bucuresti- Craiova, 26-29.01.2020

Număr anunț
DA24884377
Autoritate contractantă
Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
Furnizor / câștigător
ELBACOR TRADING SRL (CUI 11781870)
Cod CPV
60180000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.277,31 RON
Valoare atribuită
3.277,31 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.277,31 RON

din 3.277,31 RON estimat