Atribuită
Cumpărare directă
ruleta 1 11,77 11,77 diblu 6x60 86 0,17 14,62 smilgher 2 1,68 3,36 lavabila 15 l 1 67,23 67,23 prag trecere 1 46,22 46,22 prag trecere 1 16,81 16,81 coltar metalic 4 1,26 5,04 holsurub 16 0,08 1,28 spuma pu 1 14,29 14,29 broasca usa 1 14,29 14,29 vopsea 2 8,41 16,82 pensula 1 3,78 3,78 diluant 1 7,56 7,56 diblu fi 8 12 0,25 3 bec 1 12,61 12,61 spaclu 1 5,04 5,04 racord apa 2 5,46 10,92 surub m6x 80 1 0,21 0,21 piulita m8 1 0,04 0,04 diblu fi 12 2 1,26 2,52 lampa gaz 1 54,62 54,62 neon 18 w 2 5,04 10,08 fasung 1 1,26 1,26 cot ppr 20-90 40 0,34 13,6
- Număr anunț
- DA24920029
- Autoritate contractantă
- ORASUL COSTESTI (PRIMARIA COSTESTI) (CUI 4834769)
- Furnizor / câștigător
- MODERN DECOR GEOPETRI S.R.L. (CUI 27936903)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,97 RON
- Valoare atribuită
- 336,97 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.