Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE Numar de referinta: ahar20.01 Pret de catalog: 1.312,12 RON / Unitate de masura Unitate de masura: pachet Cod si denumire CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) Descriere: smantana;oua;verde pasc cedar rosu,pascolo edamer;mere'lamai;usturoi;cartofi,ceapa;morcovi;pastranac...

Număr anunț
DA24881148
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC HARALAMB VASILIU (CUI 4541882)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.312,12 RON
Valoare atribuită
1.312,12 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.312,12 RON

din 1.312,12 RON estimat