Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DISPOZITIVE PENTRU PUNCŢIE VENOASĂ ŞI PRELEVARE SÂNGE 1 Tub vacumat pentru hematologie bucată 4000 - 0.41 2 Tub vacumat pentru coagulare bucată 2000- 0.46 3 Tub vacumat pentru sedimentare bucată 3000 - 0.85 4 Tub vacumat pentru biochimie cu gel separator bucată 5000- 0.61 5 Ace recoltare sânge 21 G x 1 1/2” bucată 3000- 0.34
- Număr anunț
- DA24895142
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- IDEAL OPTIONS SRL (CUI 32574940)
- Cod CPV
- 33141300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.180 RON
- Valoare atribuită
- 9.180 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.