Atribuită Cumpărare directă

Servicii de verificare, întreținere și reparare hidranți de incendiu - 23 buc -De interior – 13 buc, -De exterior – 10 buc. Deținere autorizație eliberată de C.N.S.I.P.C., valabilă pentru anul 2020.

Număr anunț
DA24890965
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
Furnizor / câștigător
EAST EUROPEAN BUSINESS CENTER (E.E.B.C.) SRL (CUI 26016710)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950 RON
Valoare atribuită
1.950 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950 RON

din 1.950 RON estimat