Atribuită Cumpărare directă

Publicare 1 buc. anunt : Proiect de hotărâre privind aprobarea unui sprijin financiar unităților de cult din judetul Brașov apartinand cultelor religioase recunoscute din România pe anul 2020. Anunt simplu la rubrica mica publicitate in cotidianul " Buna ziua, Brasov" - conform oferta si comanda transmise. 1 singură apariție, alb-negru, data apariției: 23.01.2020

Număr anunț
DA24896623
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
ROSENAU PRESS SRL (CUI 30108226)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,70 RON
Valoare atribuită
154,70 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,70 RON

din 154,70 RON estimat