Atribuită
Cumpărare directă
Lucrare si montaj echipamente de asigurare internet pe 4 calculatoare in Sala Laborator Informatica din Scoala Tigmandru – prize internet duble, canal cablu gros, cablu UTP, prelungitor 4 prize, Switch 24 porturi, surse de tensiune neintreruptibile la Secretariat si Sala Informatica. Ca bonus va ofer efectuarea lucrarilor de remediere software, ca aceste 4 calculatoare sa fie complet functionale la cheie din punct de vedere software. Adica elevii Dumneavoastra doar apasa butonul de la calculatoare, tasteaza parola cu litere mici elev si deja pot lucra pe aceste 4 calculatoare, complet testate si predate functionale, in stare perfecta de utilizare.
- Număr anunț
- DA24872308
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NADES (CUI 29034133)
- Furnizor / câștigător
- PRACTICAL IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 38954212)
- Cod CPV
- 32412110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.774,13 RON
- Valoare atribuită
- 2.774,13 RON
- Data publicării
- 19.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.