Atribuită Cumpărare directă

Conform anunt ADV1126318 Server LANTIME M200/GPS NTP Time Server incl. the following accessories: - 1 x GPSANT HF2020 (GPS antenna- / converter unit) - 1 x 20m antenna cable RG58 (N-Norm male / BNC male) - 1 x power cable - 1 x 19" Rackmount kit, 3 ani garantie

Număr anunț
DA24903543
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
48821000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.381,44 RON
Valoare atribuită
8.381,44 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.381,44 RON

din 8.381,44 RON estimat