Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere saptamanala, cu 2 operatori curatenie cu program 4h/zi la sediul central si cate 1 operator curatenie la centrele locale cu program 8h/saptamana,aspirarea si spalrea pardoselilor, curatarea birourilor si a accesoriilor de birotica,curatarea si igienizarea grupurilor sanitare, completare materiale consumabile asigurate de catre Deverra Top ,constand din hartie igienica, prosoape de hartie, sapun lichid, saci menajeri. Servicii de curatenie generala-includ curatenie generala bianuala, care cuprinde curatarea ferestrelor si a usilor de acces, igienizarea grupurilor sanitare, curatarea in profunzime a pardoselilor. Achizitia cantitatii de 6687 reprezinta suprafata de 743 mp X 9 luni = 6687 X 3.15 lei = 21.064,05 lei

Număr anunț
DA24920094
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA MARAMURES (CUI 3627064)
Furnizor / câștigător
DEVERRA TOP SRL (CUI 35190692)
Cod CPV
90919200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.064,05 RON
Valoare atribuită
21.064,05 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.064,05 RON

din 21.064,05 RON estimat