Atribuită Cumpărare directă

Laptop ThinkBook 15-IML, 15.6” FHD (1920x1080) TN 220nits Anti-glare, Intel Core i3-10110U (2C / 4T, 2.1 / 4.1GHz, 4MB), 8GB Soldered DDR4- 2666, 256GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe,Integrated Intel UHD Graphics, NO ODD, WLAN + Bluetooth: 11ac, 2x2 + BT5.0, Fingerprint Reader, HD720p camera, fixed focus, ThinkShutter, Tastatura iluminata, Card Reader:No, TPM 2.0, LAN:10 100 1000, Porturi: 1x USB 2.0 ascuns, 2x USB 3.1 Gen 1 (one with Always On), 1x USB-C 3.1 Gen 1, 1x USB-C 3.1 Gen 2 (with the function of DisplayPort and power delivery),1xHDMI 1.4b, 1xsecurity keyhole, 1x Ethernet (RJ45), 1x 4-in-1 media reader MMC, SD, SDHC, SDXC), 1x headphone / microphone combo jack, AC power adapter jack, Baterie 3 celule 45Wh, Adaptor 65W Slim, Dimensiuni WxDxH: 364mm x 245mm x 18.9mm, Greutate: 1.8kg, Mineral Grey, Carcasa aluminiu, Garantie: 2 ani depot, Windows 10 HOME - 1 BUC X 2450 RON.

Număr anunț
DA24920568
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.450 RON
Valoare atribuită
2.450 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.450 RON

din 2.450 RON estimat