Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 80gr PERFORMER XEROX- 385 de topuri HARTIE COPIATOR A3 TRANSIT XEROX- 2 topuri

Număr anunț
DA24913368
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
Cod CPV
30197640-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.086,50 RON
Valoare atribuită
4.086,50 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.086,50 RON

din 4.086,50 RON estimat