Atribuită
Cumpărare directă
Utilaj folosit, Marca YTO LSD 212 H, An de fabricatie 2009, greutate operationala 12 tone, axa pe fata 6,5 tone, axa pe spate 5,5 tone, motor 150 CP, diesel, capacitate de urcare in panta 40%, viteza de deplasare 12,5 km/ora. Stare foarte buna de functionare
- Număr anunț
- DA24905647
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
- Furnizor / câștigător
- IAV CONSTRUCT SRL (CUI 24430889)
- Cod CPV
- 43210000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 100.000 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.