Atribuită Cumpărare directă

carne porc pt gatit ref 33.9 kg *16 lei,oase garf ref 40.67 kg *5 lei ,sal vara promo 17.40 kg*15.9 lei ,parizer promo 3 pac * 30 lei ,file promo 16.59 kg *21.90 lei ,kaizer premia 18.24 kg *22.90 lei ,sunca praga pizzaro 63.62 kg *14.5 lei

Număr anunț
DA24897915
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
ELIT SRL (CUI 14444712)
Cod CPV
15000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.810,20 RON
Valoare atribuită
2.810,20 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.810,20 RON

din 2.810,20 RON estimat