Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intabulare si inscriere in Cartea Funciara a urmatoarelor obiective de investitii situate in intravilan: 1. "Şcoală primară Stroe Belloescu cuplată cu gradiniţă -program normal, sat Odaia Bursucani, comuna Griviţa, judeţul Vaslui" 2. "Grup sanitar cu branşament la reţelele de apă şi canalizare din zona Scoala Trestiana, Gradiniţa Trestiana şi radiere grup sanitar" 3. Inscriere in cartea funciar[ -alipire NC 71487 si NC 71488
- Număr anunț
- DA24928617
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRIVITA (PRIMARIA GRIVITA VASLUI) (CUI 3394074)
- Furnizor / câștigător
- TOPGEOCAD SRL (CUI 14640204)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.040 RON
- Valoare atribuită
- 2.040 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.