Atribuită Cumpărare directă

Pachet piese RABA: 2 buc.camera franare RABA, 4 buc.cricheti punte spate RABA, 2 buc. cricheti punte fata RABA, 1 buc.supapa frana de mana RABA, 5 seturi stergatoare RABA(stanga-dreapta)

Număr anunț
DA24889002
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dobrogea" al judetului Constanta (CUI 4300558)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.647,06 RON
Valoare atribuită
1.647,06 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.647,06 RON

din 1.647,06 RON estimat