Atribuită Cumpărare directă

Contract furnizare energie electrica (TARIF MONOM) pentru locuri de consum din judetul Hunedoara, alimentate pe joasa tensiune. Valabilitate oferta 23.01.2019. consum estimat : 80 000 KWh/an perioada contractuala : 01.02.2020-31.01.2021 pret oferta energie electrica activa 0.51186 lei/KWh din care: - pret propriu de furnizare: 0.320 lei/KWh - tarife reglementate transport • TG: 0.00130 lei/KWh • TL: 0.01667 lei/KWh - tarif serviciu de sistem: 0.01489 lei/KWh - tarife reglementate distributie joasa tensiune: 0.15900 lei/KWh ***Pretul de oferta nu contine accize, TVA, contributia pentru cogenerarea de inalta eficienta si valoarea certificatelor verzi.

Număr anunț
DA24889713
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL ,,ALEXANDRU BORZA" GEOAGIU (CUI 3365125)
Furnizor / câștigător
ENEL ENERGIE (CUI 22000460)
Cod CPV
09310000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.800 RON
Valoare atribuită
40.800 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.800 RON

din 40.800 RON estimat