Atribuită Cumpărare directă

Productie de continut audio-video in format HD rezolutie minima 1080 x 720p cu sunet de inalta calitate realizate cu microfoane externe de la evenimentele sportive ale Beneficiarului - Minimum 2 evenimente/ actiuni/ activitati filmate pe luna - Realizarea de montaje din continutul produs pentru canalele de Social Mediaale Beneficiarului, website - Inserarea de elemente grafice in concordanta cu strategia de marketing si comunicare a Beneficiarului - Diseminarea media a continutului realizat, minimum 10 difuzari TV in emisiuni informative, minimum 20 articole online, exemple website-uri: libertatea.ro, click.ro, fanatik.ro, sport.ro, agerpres.ro, sptm.ro, cronicaromana.ro, ziare.com etc. - Monitorizarea, audienta obtinuta si evaluarea difuzarilor realizate

Număr anunț
DA24907960
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE ATLETISM (CUI 4203423)
Furnizor / câștigător
SPORTSNET PRODUCTION S.R.L. (CUI 41852794)
Cod CPV
92621000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
24.01.2020 00:00
Data finalizării
25.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat