Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI EXAMINARE NITRIL albastre - nepudrate 100buc. - MARIME L. ; MANUSI EXAMINARE F.P. NITRIL COLAGEN ROZ -100buc- MARIME M; Manusi examinare - latex pudrate - MARIME M. Masca CHIRURGICALA 3pliuri 3straturi cu legaturi/elastic 50buc Alb/Verde/Albastru
- Număr anunț
- DA24918201
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR CLUJ (CUI 17637157)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131,40 RON
- Valoare atribuită
- 131,40 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.