Atribuită
Cumpărare directă
SUPAPA DE SIGURANTA 1'' 6BAR SVH 1 BUC X 81.4286 SUPAPA DE SIGURANTA SVH 11/4 3BAR 1 BUC X 90.7563 STECHER CERAMIV AXIAL -IPEE 1 BUC X 4.9580 STECHER SUKO CAUCIUC CU MANER 16A F-161 1 BUC X 5.7983 CLEMA PAHAR 4MM SCAME 812.375 1 BUC X 4.9580 CLEMA PAHAR 6MM SCAME 812.376 1 BUC X 5.7983
- Număr anunț
- DA24916069
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193,71 RON
- Valoare atribuită
- 193,71 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.