Atribuită
Cumpărare directă
cot zn 1/2 4 2,10 8,4 rob calorifer 6 11,35 68,1 adaptor cu 15 - 1/2 4 2,10 8,4 cot cu 15-90 mm 6 0,84 5,04 cot cu 15 mt 8 1,09 8,72 teava cu fi 15 1 30,25 30,25 cositor 1 31,94 31,94 pasta decapanta 1 33,62 33,62 butelie gaz 5 4,2 21 robinet 3/8 1 7,56 7,56 niplu bz 3/8 1 1,68 1,68 canepa 1 2,94 2,94 comutator 1 8,41 8,41 spuma pu 1 18,49 18,49 folie 3 5,88 17,64 sina perdea 4m 1 24,37 24,37 burghiu 1 25,21 25,21 galeata 1 6,72 6,72 ct 126 1 22,69 22,69 mixer 1 10,09 10,09 cm 9 1 15,97 15,97 coltar cu plasa 1 2,95 2,95 coltar al 3m 4 1,68 6,72 coltar al 2,5m 4 2,1 8,4
- Număr anunț
- DA24920011
- Autoritate contractantă
- ORASUL COSTESTI (PRIMARIA COSTESTI) (CUI 4834769)
- Furnizor / câștigător
- MODERN DECOR GEOPETRI S.R.L. (CUI 27936903)
- Cod CPV
- 44115800-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395,31 RON
- Valoare atribuită
- 395,31 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.