Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner compatibil Lexmark MX310 MX410 MX510 MX511 MX610 MX611 capacitate 10.000 pagini DRUM UNIT compatibil LEXMARK MS310 MX310 MS410 MX410 MS510 MX510 MX511 MS610 MX611 - 60.000 pagini Cartus toner TK-8115C cyan 6000 pagini original pt Kyocera Ecosys M8124cidn, M8130cidn, ALBASTRU,GALBEN, ROSU Cartus Toner TK-3100 Compatibil Kyocera FS-2100D / 2100DN Ecosys, negru, 12500pag, TK3100 TK 3100 TK-1140 CARTUS TONER KYOCERA 1035 MFP, COMPATIBIL, 7200 PAGINI Cartus toner Y,C,M,BK compatibil OKI MC332 C301 C321 MC332 MC342, capacit. 1500pag, inlocuie 44973533 Cartus compatibil toner Lexmark X264H X264 X363 X364 X264H21G black, 9000 pagini Cartus HP 933XL Yellow, 825 pagini, Original pentru HP Officejet Pro 6100, 6600, 6700, CN056AE Cartus HP 933XL Magenta, 825 pagini, Original pentru HP Officejet Pro 6100, 6600, 6700, CN055AE
- Număr anunț
- DA24898717
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.978,92 RON
- Valoare atribuită
- 5.978,92 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.