Atribuită Cumpărare directă

PACHET LEGUME CARTOFI ALBI RO.10KG BUC CEAPA GALBENA AT KG CI SALATA VERDE RO. BUC. C.I PATRUNJEL RO. LG. C.I MARAR LG TR CI CASTRAVETI FABIO ES KG CI BUFTEA ARDEI IUTE 3825G

Număr anunț
DA24899258
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI 13444099)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
03221000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278,88 RON
Valoare atribuită
278,88 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

278,88 RON

din 278,88 RON estimat