Atribuită
Cumpărare directă
mufa pvc fi 50 2 2,52 5,04 red pvc 50-32 2 1,68 3,36 cot pvc 2 1,26 2,52 teava fi 32 0,25m 1 1,26 1,26 priza pt 1 9,24 9,24 pat cablu 1 2,52 2,52 diblu fi 6 10 0,13 1,3 burghiu fi 6 1 6,3 6,3 cablu 10 0,93 9,3 cablu 5 0,63 3,15 silicon 1 13,45 13,45 racord apa 1 10,09 10,09 disc metal 1 7,56 7,56 disc metal 2 6,72 13,44 extrudat 2 cm 2 6,3 12,6 diblu 10 1,26 12,6 console 2 9,24 18,48 prelungitor electric 1 25,21 25,21 colier 2 0,84 1,68 baterie sanitara 1 46,22 46,22 racord apa 2 5,46 10,92 sifon cu ventil 1 4,2 4,2 codez 1 6,72 6,72 fi 32 2m 1 4,04 4,04
- Număr anunț
- DA24920087
- Autoritate contractantă
- ORASUL COSTESTI (PRIMARIA COSTESTI) (CUI 4834769)
- Furnizor / câștigător
- MODERN DECOR GEOPETRI S.R.L. (CUI 27936903)
- Cod CPV
- 44115800-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231,20 RON
- Valoare atribuită
- 231,20 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.