Atribuită Cumpărare directă

pretul este promo.La cantitatea minim 50 bucati / comanda se acorda pret super promo 5.00 lei + tva. Unt 200 g 65% gr... mai departe

Număr anunț
DA24922134
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15511500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,40 RON
Valoare atribuită
339,40 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,40 RON

din 339,40 RON estimat