Atribuită
Cumpărare directă
DESDERMAN PURE – Antiseptic INCOLOR SI INODOR pe baza de alcool, utilizat pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor prin frecare. FARA COLORANTI SI FARA ODORIZANTI - PENTRU PIELE SENSIBILA Spectru larg de actiune Datorita continutului de etanol prezinta o considerabila eficacitate microbiologica si virucida. 1 litru Produs BIOCID avizat de Ministerul Sanatatii si PERFORM (concentrat) – Dezinfectant de nivel inalt, pe baza de peroximonosulfat de potasiu, cu actiune prin oxidare celulara, utilizat la dezinfectia si curatarea suprafetelor mari inerte, a suprafetelor dispozitivelor medicale si a obiectelor de inventar, plic de 40 g.ACEASTA ACHIZITIE ESTE CONSIDERATA COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA24909006
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.285 RON
- Valoare atribuită
- 2.285 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.