Atribuită Cumpărare directă

Documentatia va cuprinde intocmirea Studiului de Fezabilitate privind stabilirea solutiei optime de canalizare a apei uzate menajere pe teritoriul comunei Ciocanesti - Etapa 2. Include intocmirea documentatiei pentru emiterea C.U. si a documentatiilor de avize conform acestuia.

Număr anunț
DA24887783
Autoritate contractantă
COMUNA CIOCANESTI (PRIMARIA CIOCANESTI) (CUI 3796780)
Furnizor / câștigător
MASTER C.A.DESIGN SRL (CUI 13542224)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.000 RON
Valoare atribuită
55.000 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.000 RON

din 55.000 RON estimat