Atribuită Cumpărare directă

Europubela mobila din plastic cu 2 roti, capacitate de 120 litri ; Europubela de 120 L din plastic rezistent, produsa in Germania, este destinata colectarii; Europubela de 120 L din plastic rezistent, produsa in Germania, este destinata colectarii

Număr anunț
DA24913448
Autoritate contractantă
COMUNA SELARU (CUI 4532515)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39224340-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.228 RON
Valoare atribuită
5.228 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.228 RON

din 5.228 RON estimat