Atribuită
Cumpărare directă
ervicii de cadastru - lucrari sistematice de cadastru pe sectoare cadastrale în vederea înscrierii imobilelor în cartea funciara, în aplicarea prevederilor Ordonantei de Urgenta nr. 35/28.06.2016 din cadrul Programului National de Cadastru si Carte Funciara pentru Judetul Suceava
- Număr anunț
- DA24896873
- Autoritate contractantă
- COMUNA PALTINOASA (PRIMARIA COMUNEI PALTINOASA) (CUI 6552861)
- Furnizor / câștigător
- GEOSTAR VIO S.R.L. (CUI 38794685)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.958 RON
- Valoare atribuită
- 41.958 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.