Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de asistenta pentru software ( perioada de 11 luni incepand cu data de 01.02.2020) , aferent desfasurarii in conditii optime a activitatiilor Primariei Ususau , conform descrierii dumneavoastra

Număr anunț
DA24914663
Autoritate contractantă
COMUNA USUSAU (CUI 3519194)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat