Atribuită Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA24918399
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NR.2 (CUI 4666169)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI 5761193)
Cod CPV
15842300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
970,77 RON
Valoare atribuită
970,77 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

970,77 RON

din 970,77 RON estimat