Atribuită Cumpărare directă

Nida UW 100. 4ml,Nida CW 100. 4ml,Nida Diblu K6 x 60

Număr anunț
DA24916897
Autoritate contractantă
Liceul de Arte Plastice (CUI 12904121)
Furnizor / câștigător
ROFIX COLOR DESIGN (CUI 31936170)
Cod CPV
44112120-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.816,73 RON
Valoare atribuită
1.816,73 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.816,73 RON

din 1.816,73 RON estimat