Atribuită
Cumpărare directă
Abonament inchiriere casuta postala nominala pentru 1 an. Consiliul Judetean Valcea achizitioneaza „Abonament inchiriere casuta postala nominala pentru 1 an” pentru Centrul Militar Judetean Valcea cu sediul in Rm. Valcea, str. Maior Victor Popescu, nr. 8, fiind necesar pentru ridicarea corespondentei civile de la C.N. Posta Romana S.A. din Rm. Valcea - Oficiul Postal Nr. 1, Rm. Valcea.
- Număr anunț
- DA24921708
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 98300000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 244,03 RON
- Valoare atribuită
- 244,03 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.