Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia se deruleaza prin proiectul MODERNIZARE ȘI DOTARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ TĂRLUNGENI - STRUCTURA PURCĂRENI Pachetul va contine: • Conține tabla interactivă + videoproiector + suport perete + Software Lb. Română și suprafață pentru markere • Tehnologie control IR (infrared) • Dimensiuni suprafață totală minimă (mm) 1700 x 1200 • Rezoluție minimă 32768 x 32768, 1024x768 (XGA) • Construcție / Suprafață tablă Ceramic-steel, anti-glare • Dimensiuni (mm) minime 1630x1211mm • Greutate min 12 kg – maxim 25 kg • Luminozitate: minim 3000 lumeni • Contrast: minim 17000:1 • Garanție 2 ani tabla interactivă si videoproiector 1 an lampă videoproiector
- Număr anunț
- DA24906571
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA TARLUNGENI (CUI 29459304)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30195200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.505 RON
- Valoare atribuită
- 44.505 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.