Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner compatibil OKI B411 OKI B411/B431/ MB461/ MB471/MB491 cu chip 3,000 pagini NEW (cartus 100% nou) Cartus toner compatibil OKI B411 OKI B411 Cartus toner compatibil OKI B411 OKI B431 Cartus toner compatibil OKI B411 OKI MB461 Cartus toner compatibil OKI B411 OKI MB471 Cartus toner compatibil OKI B411 OKI MB491 Transport gratuit pentru minim 4 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. tig460e Toner Oki B 411 D 3k - compatibil Rainbow Box EP28
- Număr anunț
- DA24897664
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82,36 RON
- Valoare atribuită
- 82,36 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.