Atribuită Cumpărare directă

RCA -DUSTER NT 12 WXZ RCA- CARAVELLE NT 77 WXZ

Număr anunț
DA24897569
Autoritate contractantă
Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.741 RON
Valoare atribuită
1.741 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.741 RON

din 1.741 RON estimat