Atribuită
Cumpărare directă
bec 8 17,65 141,2 silicon 1 13,45 13,45 stecher 4 7,14 28,56 morsete 1 10,93 10,93 fierastrau 1 18,49 18,49 manusi 20 2,94 58,8 prelungitor 2 23,53 47,06 teava fi 40 2m 4 5,46 21,84 coliere plastic 1 10,93 10,93 lopata 3 17,65 52,95 ciment 2 9,24 18,48 termomanometru 1 33,62 33,62 perie 2 7,57 15,14 tava + trafalet 1 11,77 11,77 matura 1 11,77 11,77 neon 36 w 7 5,04 35,28 super rigips 5 kg 2 14,29 28,58 lavabila 1 66,39 66,39 colorant 2 12,61 25,22 trafalet 1 13,45 13,45 gratar 1 2,94 2,94 diblu 27 0,17 4,59 bitz 1 2,52 2,52 robinet 1/2 2 15,97 31,94
- Număr anunț
- DA24919961
- Autoritate contractantă
- ORASUL COSTESTI (PRIMARIA COSTESTI) (CUI 4834769)
- Furnizor / câștigător
- MODERN DECOR GEOPETRI S.R.L. (CUI 27936903)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 705,90 RON
- Valoare atribuită
- 705,90 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.