Atribuită Cumpărare directă

Servicii în conformitate cu NORME METODOLOGICE din 11 octombrie 2006 de aplicare a prevederilor Legii securităţii şi sănătăţii în muncă nr. 319/2006, art. 15 aliniatul 1 pentru un efectiv de 5 – 7 persoane TESA la activități din cadrul a două birouri

Număr anunț
DA24921419
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR REGIUNEA CENTRU BRASOV (CUI 23016669)
Furnizor / câștigător
SZERI SRL (CUI 16823712)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare atribuită
700 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700 RON

din 700 RON estimat