Atribuită
Cumpărare directă
SERVICIU ABONAMENT CABLU TV 2 POSTURI (12 LUNI), 1 BUC x 605,04 LEI FĂRĂ TVA/BUC RESPECTIV 720,00 LEI CU TVA. ACHIZIȚIA INCLUDE LA TOTAL PREȚUL NECESAR PRESTĂRII SERVICIULUI PROPRIU-ZIS.SERVICIUL PRESTAT TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN ADRESA 2563016 DIN 21.01.2020 ,OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 27.01.2020 ŞI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL AUTORITĂŢII CONTRACTANTE CU NR.2563023 DIN 27.01.2020.ACHIZIŢIA ESTE NECESARĂ BUNEI DESFĂŞURĂRI A ACTIVITĂŢILOR SPECIFICE UNITĂŢII ÎN VEDEREA ASIGURĂRII TRANSMISIILOR TV PRIN CABLU CU STABILIREA PREŢULUI ŞI ÎNCHEIEREA CONTRACTULUI DE SERVICII PE CABLAREA DEJA EXISTENTĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIŢA SITUAT ÎN TÂRGOVIȘTE, BULEVARDUL REGELE CAROL I, NR.49.
- Număr anunț
- DA24912271
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 92232000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 605,04 RON
- Valoare atribuită
- 605,04 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.