Atribuită Cumpărare directă

HARTIE XEROX TAIATA IN A5 PIX K15 BURETIERA ELASTIC BANI 100 G CALCULATOR MILAN ROLA P.O.S MARKER PERMANENT negru

Număr anunț
DA24917045
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,26 RON
Valoare atribuită
226,26 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,26 RON

din 226,26 RON estimat