Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Dosar carton si plastic, mine Pilot, roller Pilot, banda lata, sfoara BBC, elastice, creion, roller gel, notes autoadeziv, registru intrare iesire, lipici lichid, marker permanent, textmarkere

Număr anunț
DA24845061
Autoritate contractantă
COMUNA FALCOIU JUD. OLT (CUI 4549991)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307,51 RON
Valoare atribuită
307,51 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307,51 RON

din 307,51 RON estimat