Atribuită
Cumpărare directă
Pachet piese auto(ulei castrol 5w40,4l=1x125,solutie parbriz 5l iarna=6x15,bec 24vh7=2x10,acum 12v100ah=1x405,colier=4x2,filtru aer=1x80,filtru polen=1x30,filtru ulei=1x50,robinet trecere 1/2"=1x65,lampa mi=1x48,furtun hidr=1x225,acumulator 12v95ah=1x495,robinet 3cai 1 1/4"=1x210,stergator parbriz=2x12,rulm 6203=1x10,ulei compresor=3x35,antigel g12,1l=1x12,racord furtun =1x23,furtun alim0.4mx10,niplu m16=1x10,dispersor lampa=1x45,buton pornire=1x10)
- Număr anunț
- DA24844596
- Autoritate contractantă
- APA TARNAVEI MARI SA (CUI 19502679)
- Furnizor / câștigător
- PRES COM SERV SRL (CUI 6629710)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.759,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.759,66 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.