Atribuită Cumpărare directă

Carne tocata obtinuta prin tocarea fasonarilor de la pieptul dezosat si de la pulpa dezosata.Este ambalata in pungi de circa 1 kg.Poate fi refrigerata sau congelata. mai putin PIEPT PUI CU OS ARIPI DE PUI CU 3 BRATE

Număr anunț
DA24841163
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA PODU-ILOAIEI (CUI 16560217)
Furnizor / câștigător
FERMADOR SRL (CUI 6550631)
Cod CPV
15112000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
877,40 RON
Valoare atribuită
877,40 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

877,40 RON

din 877,40 RON estimat