Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MORARIT TGE CASTRAVETI IN OTET 9, BUNIC.ULEI FL.SOAREL.5L MOMENTIS ZAHAR BR.200X5G COLONIAL SUSAN 1KG JACOBS KRONUNG C.MA500G LLR CHIFLA KAISER ALBA60G BUNICA B.MUSTAR FN.500G TOMI KETCHUP DULCE 1KG KIKKOMAN SOS SOIA 1000ML CART.PREPR.CG.9X9 2500G B
- Număr anunț
- DA24877170
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15600000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 439,82 RON
- Valoare atribuită
- 439,82 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.