Atribuită Cumpărare directă

Dializoare sintetice HIGH-FLUX: DIACAP LO PS13, Dializor sintetic HIGH-FLUX: DIACAP LO PS16 , Set linii de sange pentru dializa la 2 ace, Fistuline 17G–A–pentru tehnica cu doua ace, Fistuline 17G–V–pentru tehnica cu doua ace, Fistuline 16G–A–pentru tehnica cu doua ace, Fistuline 16G–V–pentru tehnica cu doua ace, Solutie concentrata pentru hemodializa-componenta bazica, Acid citric 50% , Lichid pentru dezinfectia cito termica pe baza de hipoclorit de sodium. Se va incheia un contract valabil pana la 31.12.2020. Produsele vor fi livrate esalonat, conform comenzilor transmise prin fax sau e-mail.

Număr anunț
DA24878132
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
B. BRAUN AVITUM SRL (CUI 23517392)
Cod CPV
33181520-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.468,60 RON
Valoare atribuită
125.468,60 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.468,60 RON

din 125.468,60 RON estimat