Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DESCRIERE FURNIZOR. MARFA SE LIVREAZA LA SPITALUL MILITAR DE URGENTA SIBIU – SECTIA FARMACIE. PRODUS ANULAT ADMINISTRATIV IN CADRUL PROCEDURII DE ACHIZITIE PUBLICA- PROCEDURA SIMPLIFICATA (ANUNT PARTICIPARE NR. 424057/06.03.2018). Se achizitioneaza in temeiul art. 19 din Legea 98/2016.

Număr anunț
DA24844344
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.566,50 RON
Valoare atribuită
3.566,50 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.566,50 RON

din 3.566,50 RON estimat