Atribuită Cumpărare directă

Oferta de pret pachet publicare anunt organizare concurs pentru post personal contractual sau functionar public in Monitorul Oficial + Ziar national + Portal www.posturi.gov – text intre 1001- 2000 caractere anunt post admnistrator financiar si muncitor in data de 13.01.2020 si anunt post ingrijitor din data de 14.01.2020

Număr anunț
DA24845869
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BALENI (CUI 29146137)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI 34336600)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
773,10 RON
Valoare atribuită
773,10 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

773,10 RON

din 773,10 RON estimat